Fotogalerie

Malí, velcí, mladí i ti moudřejší, všichni jste srdečně vítáni.

Reference

|

V minulosti jsem několikrát potřebovala náhled a nový směr v životě a Pavča mě vícekrát pomohla k tomu, abych šla do nových rovin a udělala několik zásadních životních rozhodnutí. Její otevřenost, touha pomoci, podpořit a doprovázet druhé na jejich cestě těla i duše je jedinečná. S láskou a odvahou podporuje děti i dospělé ve všech etapách jejich života. Cením si její péče i toho, jak umí povzbudit a namotivovat. Neustále se dále vzdělává a posunuje, aby mohla poskytovat to nejlepší, co může. Děkuji Pavli.

Jana Sekvencová

Kranio-sakrální terapie

|

Návštěvu a masáže mohu jen doporučit. Nechám zde starosti, stres a odcházím s energií nejméně na dva měsíce.

Martina

Porodní asistentka

|

Odpočinek pro tělo i duši… Léčebné doteky… Doporučuji všem svým známým!

Lucia Věžníková

Montessori lektorka

|

Páju znám cca už 11 let, pokud si dobře vzpomínám. Je to člověk, který se na vás dokáže neuvěřitelně nacitit a nahlédnout do míst vaší duše, tam, kde vy se podívat bojíte. Umí vyslechnout, uklidnit, navést. Pomůže člověku podívat se na sebe a na situace z jiného úhlu pohledu, což, ruku na srdce, mnohdy sami nedokážeme. Byla přítomna již spoustě mých, mnohdy dost těžkých, životním situacím a vždy mě dokáže podpořit, vyzdvihnout či postavit nohama zpátky na zem, podle toho, co je zrovna potřeba. Žádné téma není tabu. A nesmím zapomenout zmínit skvělé masáže, které provádí. Přistupuje k nim maximálně osobně a individuálně, vzhledem k vašim potřebám. No a hlavně je to úplně nenormálně normální super žena.

Lenka Dudová

Paliativní péče

|

„Pavlíniny služby a masáže využívám mnoho let. Vyladí tělo i ducha, umí poradit, nasměrovat . Těším se na každou návštěv , na její energii. Líbí se mi její přímý přístup, pojmenování problému, doporučení . Souzní to s mými pocity. Děkuji za naše setkání.“

Z. Chudárková

|

Chodím k Pavlínce asi 3 roky, je to anděl se zlatýma rukama. Pomůže nejen fyzicky od bolesti, ale podpoří i po psychické stránce. Člověk se cítí pokaždé jako znovuzrozený a odchází nabitý energií a s napravenými zády. Vždy se k ní těším a je to pro mě relax v příjemném prostředí. Vřele doporučuji všem, které trápí jakýkoliv zdravotní problém. Pavlínka je prostě TOP.

Lucie

|

Moc doporučuji služby od Pavlínky! Konzultace využívám již několik let. Vždy pomůže, otevře oči a posune mě o krok dopředu k mému cíli.

Kristýna Smutníková, 23 let

|

Děkuji drahé bytosti Pavlínce za její velké dary a umění nacítit se a uvidět, kde tělo žádá dotek, kde volá po uvolnění, po vyrovnání či probuzení energií, kde strádá a nedostává, co potřebuje. Děkuji za zvědomení, co se za tím vším skrývá na hlubších úrovních bytí.

S vděčností

Jitka Kirtáia Džaia Šuan-thea

terapie odblokování traumat pánevního dna

|

„Pavlína má úžasné ruce. Každá její masáž je jedinečná. Za dobu, co k ní chodím, jsem nezažila dvě stejné. Na masáž se vždy těším, pokud mám problém, tak mi pomůže, jinak je to pro mě relaxační chvilka v každodenním uspěchaném světě.“

Zuzka

|

„Vždy, když potřebuji dobít baterky, zbavit se stresu, zodpovědět otázky a zvolit tu správnou cestu, masáže a automatická kresba u Pavlínky jsou jasná volba. Vřele doporučuji!“

Renata Jokič 

|

Milá Pavlínko,vše co jsem s Tebou prožila na léčebném programu 2010,Tvá pomoc a aut.kresba se vyplnilo.S vděčnosti na Tebe vzpomínám.Jsi úžasná terapeutka,laskavost a pokora je Ti vlastní.Dekuji,děkuji,děkuji 

Zdenka

|

S Pavlínkou se znám mnoho let. A i přesto, že to k ní nemám blízko, vždy se na ni těším, moje tělo a mysl se vždy vrátí na správnou cestu, mohu ji jen doporučit!

Petra Datinská

|

Studio Vharmohiites navštěvuji pravidelně již deset až patnáct let…nevybavuji si to přesně, jen vím, že jsem na tom byla po pár životních karambolech hodně psychicky na dně, s čímž jde ruku v ruce fyzické zdraví. Po pár neúspěšných metodách různých směrů jsem se, asi jak to chtěl osud, dostala k Mgr. Páji Sedláčkové Tesařové. Navštěvovala jsem postupně její terapie, a pravidelně navštěvuji. Je to úžasná lidská bytost a úžasně i léčí… Každému bych doporučila vyzkoušet terapie i masáže. Jak jsem se již zmínila, jsem po těchto terapiích, jak se říká, srovnaná po duši i po těle, „obohacená“ vnitřně. Myslím, že je obrovský profík a krásný člověk, a já se k ní na terapie vždy moc těším a těšit budu!

Lucie Lauerová

|

Chtěla bych sem vložit pár slov poděkování za celo letou péči a velkou pomoc při řešení složitých životních situací a hlavně velké dík Pavlínce patří za náš velký – malý poklad jménem Gabriela.

Kateřina Pivodová

|

„Někdy se Vám v životě dějí věci, kterým nerozumíte, které jste neočekávaly, a nebo prostě jen cítíte, že stojíte na místě a potřebujete se posunout dál. Stává se, že pak musíte vložit svou důvěru člověku, který by Vám v těchto oblastech měl pomoci, a doufáte, že tady jste správně. A to přesně zažívám u Páji. S naprostou jistotou vím, že je to osoba na správném místě, ví, co dělá, a jak člověku pomoci. Pomůže usměrnit myšlenky, podívat se na věci z jiného úhlu a díky tomu jste schopni se na daný problém podívat z jiné perspektivy a třeba to jako problém už ani neuvidíte. Dost často Pája vypráví své osobní příběhy a v nich můžete často nalézt řešení pro Váš konkrétní problém. Děkuji za to, že se na ni mohu kdykoliv obrátit. Vážím si její pomoci a jejích schopností vidět věci a popsat lidi, které nikdy neviděla. Je to pro mě fascinující.“

Tereza Mazánková

Ocenění

Vharmoniites je mezi nejlépe hodnocenými místy na Mapy.cz

Ocenění mapy.cz

Odkazy

Jana Sekvencová, Kraniosakrální terapie, www.integritazivota.cz

DivoZemě, Komunitní spolek pro domškoláky, www.divozeme.cz

Jindřich Sedláček, Tradiční čínská medicína, www.jindrichsedlacek.cz

Silvie Fialová, Bezpodprsenková móda, www.befairy.cz